Vyhledávání


Kontakt

Jarmila Majdová

E-mail: jarmilka.m@post.cz

Life´s so good

Je tomu již dlouho, co se změnil život dvěma zvířecím stvořením. Vytvořili jsme neposednou smečku. Bydlíme v industriálním městečku Otrokovice, avšak okolní lesy a mnohá místa vybízející k procházkám ukázala, že toto město je opravdu příjemné pro pejskařský život (jistě i kočičí).

Cash Cool je náš čokoládový borderáček. Přihopkal se štěněcí elegancí. S věčně neposednýma ušima, které ne a ne stát rovně, se proplétá ulicemi plných strašidel. Den ode dne se mu snad zdají méně nebezpečná. Denodenní pozornost pomáhá a Cashík začíná vypadat na psích akcích jako borderka:-). Krásně začíná pracovat a nevnímat strašidla. Zbožňuje jakoukoliv aktivitu, upřeně hledí na balónek, frisbee i ovečky. Péči oplácí svou laskavostí a snahou se překonávat. Je prostě Cool, je boží.

Mars Ramiadis svým životem proplouvá s neustálým vrněním. Svýma sametovýma tlapkama se špendlíky na koncích denně masíruje unavená záda. Vždy spustí ten nejúžasnější koncert, jehož melodie způsobuje nebezpečně blažený výraz v obličeji. Je Něvská Maškaráda, majestátní stvoření, které obývá i ložnici ruského prezidenta.

 

Border collie
Cash