Vyhledávání


Kontakt

Jarmila Majdová

E-mail: jarmilka.m@post.cz

Krásný den

 Vítáme Vás na stránkách Něvské maškarády a Border collie. Jmenujeme se Mars Ramiadis a Cash Cool. Jsme dva nezbedové, kteří spolu neuvěřitelně souzní.

Coursing Přerov (foto Gwen i main foto)

 

 

 

Novinky

Dlouhý podzim

18.10.2011 14:10
Od poslední aktualizace nám již uplynulo mnoho dní, avšak neznamená to, že jsme se s Cashíkem začali nudit. Spíš je tomu právě naopak. Cashínek si přes léto a podzim užíval pasení oveček, je to rarach, musím ho krotit, aby si je nedal ke svačině. Ve Vsetíně jsme považování za zabijáky, kteří by...

Čebín rulez a kambaaaaaaaaj

18.07.2011 15:33
   Fofo Kvěťa    Začátek července nás přivítal vysokými teplotami, nemocí (mou i Cashíkovou) a mnoha adrenalinovými zážitky. Přes naše handicapy jsme se vydali na úžasný týdenní dovolenkový pobyt do výcvikového střediska Čebín. Martina, ze které sálala dobrá nálada, nás krásně...

Mediální hvězda a domeček plný paciček

01.07.2011 01:20
Léto přichází. Bouřky budou střídat krásné dny. A ty se budeme snažit dosyta využít. Čeká nás dlouhoočekávané agilitění v Čebíně a intenzivnější pasení. Cashík se těší, že si mne konečně užije, protože při posledním pracovním vytížení jsme se bohužel viděli o trochu méně. Avšak na všechny zábavy se...

Pasící měsíc

05.06.2011 21:21
Přes pracovní vytížení a nemoc paničky jsme tento měsíc podnikli alespoň dva tréningy pasení. První historické květnové Cashopasení v Budišově se setkalo s hojnou účastí. Ani déšť nás nerozehnal a my jsme si užívali úžasné chvilky se skvělými pejskařkami. Zúčastnila se Peťa s BlackCashíkem, Lucka s...

Můj Cash, život a coursing

25.04.2011 21:07
foto: Royal Stuart    Cashík a já jsme sehraná dvojice už dlouhý čas. Když ke mně přišel coby malé bázlivé štěně, které nechtělo ven, před lidmi se schovávalo a mělo problémy se zdravím, myslela jsem, že mé plány na budoucí sportovní vyžití budu muset přehodnotit. Avšak nevzdala jsem se...

Agilitění v Amonře

23.03.2011 22:42
Naše první jarní běhání v Čebíně zpočátku provázela nepřízeň počasí, avšak my jsme se jí nezalekli. Užili jsme si krásné běhání plné Cashova nadšení a chuti do práce. Konečně se mi rozběhal a musím říci, že je úžasný a vnímavý, jsem na něj moc pyšná:). Celý víkend jsme strávili ve společnosti...

Sluníčko a coursing

12.03.2011 15:39
 A mám ho!!!                      Druhou slunečnou sobotu v březnu jsme se vydali s Cashíkem na coursing tréning do Radslavic. Setkalo se nás tam sedm borderek.    Hrozně jsme si celé...

Jaro volá

04.03.2011 21:55
   Venku už pomalu roztály kopce sněhu, v nížinách spadla poslední sněhová vločka a my se pomalu začínáme připravovat na další sportovní sezónu. A copak nás v krásném jedničkovém roce čeká?    Doufáme, že se konečně naučíme pást ovečky bez divočení. Zaběháme si s nimi na...

Pozitivně, hlavně pozitivně...

21.12.2010 15:48
Sněhová nadílka nás zastihla na naší poslední víkedovce agility. Běhali jsme o sto sedm, užívali si společných chvilek a hlavně jsme se zase viděli s úžasnými lidmi a jejich pejsky. Večer jsme hráli Aktivity a šlo o veeelmi povedený víkend.      Stejné můžeme říci i o...

Ovečkování a agishování

28.11.2010 23:13
   Sněhové vločky se pomalu snášejí za naším oknem. Cashík podřimuje v nové oranžové budce, kterou dostal ke svým druhým narozeninám. A to rozhodně nebyl jediný dárek. Podnikli jsme tréning pasení, který je pro něj adrenalinovým sportem číslo jedna.     26. 11. 2010 jsme...
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>